MORE THAN JUST SOFTWARE

Meer dan 25 jaar ervaring
in metaal en staalconstructie

HET TEAM

Thomas Annies
Managing Partner

E-mail: th.annies@taproject.de

Carsten Schragmann
Managing Partner

E-mail: c.schragmann@taproject.de

Rupert Treffler
O.P.S Software

E·R·Plus Sales Zuid

E-mail: r.treffler@ops-software.de

Hubert Schlüter
O.P.S 2 Software

E·R·Plus Sales Oost / Noord

E-mail: h.schlueter@ops-software.de

Peter Rausch
Monteur

E·R·Plus Sales west

E-mail: p.rausch@taproject.de

Silke Groß
ERP Senior Consultant

E·R·Plus Projectbegeleiding

E-mail: s.gross@taproject.de

Rasim Bilalic
ERP Consultant

E·R·Plus Projectbegeleiding

E-mail: r.bilalic@taproject.de

Kristian Zomm
ERP Senior Consultant

Teamleider Support

E-mail: k.zomm@taproject.de

Markus Kuntze
ERP Senior Consultant

E·R·Plus Trainer

E-mail: m.kuntze@taproject.de

Patrick Drewin
ERP Consultant

E·R·Plus Trainer

E-mail: p.drewin@taproject.de

Wat wij doen

E·R·Plus is niet alleen een stukje software. Het is het hart van het bedrijf. Alle gegevens en de belangrijkste processtromen worden digitaal in kaart gebracht op de ERP-, administratie-, inkoop- of productieafdelingen. Het staat en valt vaak met de efficiëntie van de processen op het gebied van ERP-systemen.

Het resultaat is dat we niet alleen een merchant-management- of vakmansoftware voor onze B2B-klanten opzetten, maar software die, naast het brengen van positieve verandering, ook commerciële en operationele processen naar de top brengt.

Uiteindelijk gaat het om het implementeren van effectieve processen op basis van uw kennis om de juiste processen en evaluaties te genereren en de productiviteit te verhogen.

T.A.Project richt zich op alle bedrijfseconomische processen in de metaalconstructie, staalconstructie, raamconstructie, deurconstructie en gevelbouw. Met meer dan 25 jaar ervaring in metaalconstructie en staalconstructies, zijn we er ten zeerste voor om de E·R·Plus-software te implementeren.

De optimalisatie van de communicatie- en productieprocessen en de interactie tussen alle afdelingen heeft de voorrang.

Met het gebruik van methoden die in de loop van vele jaren zijn ontwikkeld, zijn we in staat om met succes een ERP-systeem in de kortst mogelijke tijd te implementeren. Onze software, onze projectmanagers en ons coachingsteam zijn afgestemd op uw bedrijf.